maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب اسب آتشی در غرب

کتاب ارزشمند و  نایاب اسب آتشی در غرب یک رمان تاریخی می باشد این کتاب اثری از روبرت اولمان است و بوسیله احمد مرعشی ترجمه شده است. این کتاب، تاریخچه‌ای از رویدادها و وقایع مربوط به کشیده‌ شدن خط‌آهن در سرزمین ایالات متحده آمریکا می‌باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


 از مقدمه کتاب:
آمریکا به کمک موشک های غول پیکر، در آستانه تسخیر فضا و سفر به کرات آسمانی است. تب تسخیر فضا بر جان همه جهان افتاده است و بشر را از آن گریزی نیست. ولی باید اعتراف کرد که همه این پیروزی های درخشان روی دوش انقلاب صنعتی قرون گذشته سنگینی می کند؛ آن هم انقلابی که از 130 سال پیش شروع گردید. در آن دوران توقع آمریکایی ها محدود بود؛ زیرا به جای تسخیر فضا قصد تکمیل تصرف قاره خودشان را داشتند و مصالح این فتح درست مثل مصالح پیروزی های امروز عبارت بود از:
دود، آتش، فولاد، مغزهای متفکر، سیاستمدارانی واقع بین، تکنیسین هایی دانشمند، مردانی بی باک و حادثه جو و قبل از هر چیز دلار.
تنها مانع بزرگ بر سر راه چنین پیروزی، وجود سرزمینی بود پهناور و ناشناس به نام غرب وحشی. منظور از غرب وحشی همان سرزمینی است که در آن طلا پیدا شد، کابوی ها پا به عرصه وجود گذاشتند و ششلول بندهای مشهور را در خود پروریدند و خلاصه فصلی عظیم از تاریخ پر هرج و مرج آمریکا در آنجا پایه گذاری گردید. عامل پیروزی بر غرب وحشی، خط آهن بود و این کتاب تاریخ پرماجرای خط آهن در آمریکا است مستند به مدارک تاریخی غیرقابل انکار.

اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *