maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب یادداشت های یک دوران گمشده

کتاب نایاب و ارزشمند  یادداشت‌های یک دوران گمشده اثری از کنت هاری کراف کسلر مشهور به کنت سرخ اشراف‌زاده‌ی دورگه‌ی ایرلندی‌آلمانی می‌باشد. و مترجم آن منوچهر صارمپور می باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


معرفی کتاب یادداشت های یک دوران گمشده

کتاب قدیمی و نایاب “یادداشت‌های یک دوران گمشده” اثری از کنت هاری کراف کسلر مشهور به کنت سرخ اشراف‌زاده‌ی دورگه‌ی ایرلندی‌آلمانی می‌باشد. وی از پسران قیصر ویلهلم اول است که در ۱۸۶۸ میلادی زاده شد. کسلر از منادیان ایده جهان‌وطنی بود. او در سال ۱۹۳۳ و در هنگامی که هیتلر در آلمان به قدرت می‌رسید، برلین را برای همیشه ترک کرد و در پاریس ساکن شد. او چهار سال بعد و اندکی قبل از شروع جنگ جهانی دوم، درگذشت.
چندین سال پیش ناگهان یادداشت‌های کنت کراف کسلر به صورت سی و دو جلد دفتر چرمی کشف شد که بلافاصله بصورت کتاب درآمد و جنجال‌هایی فراوان برانگیخت. این یادداشت‌ها خیلی زود تجدید‌ چاپ شد زیرا که حقایقی در استتار مانده و تازه‌ای از سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ میلادی را فاش می‌کرد. دهه‌ای که به دوران گمشده شهرت داشت.
در یادداشت‌های کنت سرخ شاهد جریان‌گرفتن زمینه‌های قبل از به قدرت رسیدن نازی‌ها هستیم. این کتاب حرکت و سیر تاریخ اروپا را در نمایش زندگی روشنفکرانه این دوران تا آستانه فاجعه فاشیسم، ترسیم می‌کند. کنت سرخ با بسیاری از سیاستمداران و روشنفکران بزرگ عصر خویش نشست و برخاست داشت و این یادداشت‌ها حاوی مطالبی حتی از گفتگوها و جلسات وی با بزرگان جهان در نیمه اول قرن بیستم می‌باشد.


اطلاعات نسخه الکترونیکی
  • عنوان کتاب : یادداشت های یک دوران گمشده
  • نویسنده: کنت هاری کراف کسلر
  • مترجم : منوچهر صارمپور
  • تعداد صفحات : 94
  • فرمت: PDF
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *