maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب نبرد من ؛ متن کامل و بدون حذفیات

کتاب ارزشمند نبرد من  نام کتابی است نوشته شده به دست آدولف هیتلر رهبر آلمان‌های نازی در جنگ دوم جهانی. این کتاب از آن‌جایی که به دست شخص هیتلر نوشته شده است، در شمار منابع مهم تاریخی برای آشنایی با روحیات رهبر آلمان‌ها و تاریخ جنگ بین‌الملل می‌باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


معرفی کتاب نبرد من

آدولف هیتلر در نبرد من به معرفی خود از دوران کودکی و نوجوانی تا استخدام در ارتش و پایه‌گذاری حزب نازی میپردازد و رویدادها را تا سال‌های واپسین زندگی خود بازگو می‌کند. هرچند که در برخی موارد هیتلر زبان به تعریف و تمجید بیش از حد از خود می‌پردازد، اما لازم به یادآوری است که نبرد من می‌تواند دست اول‌ترین کتاب درباره زندگی رهبر نازی‌ها باشد. چه کسی بهتر از شخص آدولف هیتلر می‌تواند روحیات و ایدئولوژی خود را برای دیگری بازگو کند؟ هیتلر در سال ۱۹۲۴ میلادی هنگامی نخستین‌بار به نگارش این کتاب اهتمام ورزید. کمی بعد و با به قدرت رسیدن هیتلر به عنوان رهبر و پیشوای نازی‌ها، نازی‌ها این کتاب را به مثابه یک کتاب مقدس با حجم انبوه منتشر کرده و در تمام آلمان‌ پخش کردند. به زودی این کتاب در شمار یک واحد درسی که پاس کردن آن اجباری بود، در تمام دانشگاه‌های آلمان مورد تدریس قرار گرفت.

پس از مرگ هیتلر و شکست آلمان‌ها در جنگ جهانی، این کتاب به مدت هفتاد سال به دلایل گوناگون -از جمله به دلیل جلوگیری از چاپ مجدد آن توسط ناشری که امتیاز پخش کتاب را داشت- ممنوع الچاپ گردید. باری از حدود سال ۲۰۱۵ میلادی مجددا اجازه نشر یافت. در همان سال نخست در سایت آمازون کتاب نبرد من رکورد فروش را شکست.


اطلاعات نسخه الکترونیکی
  • عنوان کتاب : کتاب نبرد من
  • نویسنده : آدولف هیتلر
  • تعداد صفحات:  374
  • فرمت: PDF
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *