maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب شگفتی های ماه جمادی و رجب

کتاب ارزشمند شگفتی‌های ماه جمادی و رجب اثری از صادق شکاری می‌باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


معرفی کتاب شگفتی‌های ماه جمادی و رجب

کتاب شگفتی‌های ماه جمادی و رجب نوشته‌ی صادق شکاری، با بیان حوادث قبل و بعد از خروج سفیانی به معرفی بعضی از علائم ظهور حضرت مهدی (ع) می‌پردازد. با آگاهی از این نشانه‌ها می‌توانید حجت زمان ظهور (یمانی موعود) را همچون خورشید در وسط روز بیابید و او را از میان مدعیان دروغین، تشخیص دهید.

در بخشی از کتاب شگفتی‌های ماه جمادی و رجب می‌خوانیم:

یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود انسان کمتر دچار لغزش و اشتباه شود، آگاهی نسبت به زمانه‌ای است که در آن زندگی می‌کند. ما نمی‌توانیم روایات ظهور را جدای از وضعیت زمان و مکان دوران ظهور بررسی کنیم. شناخت زمان و مکان برای شناخت حکم ضروری است. کسی که با زمان خودش آشنا نیست، موضوع را نشناخته و در نتیجه حکمی که از او صادر می‌شود حکم درستی نخواهد بود.

در این که امروز دشمن ما کیست، در چه وضعی است، قدرتمند است یا ضعیف و در نتیجه ما چگونه باید با او برخورد کنیم آشنایی با شرایط زمان و مکان بسیار کارساز خواهد بود. لذا می‌بینی که می‌گویند یکی از شرایط رهبر و فقیه‌ جامع‌الشرایط در این است که عالم به زمانه باشد.

امام علی (ع) فرمودند: «مَنْ عَرَفَ اَلْأَیَّامَ لَمْ یَغْفُلْ عَنِ اَلاِسْتِعْدَادِ»؛ (کسی که اوضاع روزگار خود را می‌شناسد از آمادگی در مقابل مقتضیات آن غفلت نمی‌ورزد). و نیز فرموده است: «أعرَفُ الناسِ بالزّمانِ، مَن لَم یَتَعَجَّبْ مِن أحداثِهِ»؛ (آگاه‌ترین مردم به زمان، کسى است که از تحولات آن به شگفت نیاید). همچنین امام صادق (ع) فرموده‌اند: «الْعَالِمُ بِزَمَانِهِ لَا تَهْجُمُ عَلَیْهِ اللَّوَابِسُ»؛ (شبهات به کسی که زمانه خود را بشناسد هجوم نمی‌آورد).


اطلاعات نسخه الکترونیکی
  • عنوان کتاب : شگفتی‌های ماه جمادی و رجب
  • نویسنده: صادق شکاری
  • تعداد صفحات: 85
  • فرمت:PDF
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *