maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب رازهای جنگ جهانی دوم

کتاب ارزشمند و نایاب رازهای جنگ جهانی دوم  اثری از گریگوری آبراموویچ دبورین  می باشد. این کتاب در سال ۱۳۵۶  توسط کیخسرو کشاورزی  به فارسی ترجمه و در ایران منتشر شده است.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


معرفی کتاب رازهای جنگ جهانی دوم 

رویداد جنگ جهانی دوم اثری ژرف در پندار جهانیان به جا گذاشته است. گنجینه‌های گران‌بها، فراآورده‌های کار و نبوغ چند نسل را در شراره های آتش خود سوزانده، همة مردم اروپا، آسیا و آفریقا را دچار رنج و آزار کرده است. کتاب حاضر، در مورد جنگ جهانی دوم توسط «گریگوری آبراموویچ دبورین» نگاشته و با بیان «کیخسرو کشاورزی» به زبان فارسی برگردانده شده است.
اردوگاه داخائو یکی از اردوگاه های مرگ رژیم نازی بود که در طول ۱۲سال حدود ۳۳۰۰۰ نفر در آن کشته شدند. گرسنگی،کار طاقت فرسا،بیماری های مسری و اعدام های متنوع باعث مرگ هزاران نفر شد. هیتلر و شرکا پس از به قدرت رسیدن، حق خود دانستند که بنابر علت های زیر اردوگاه را راه اندازی کنند و به آن جنبه ی قانونی بدهند:
از میان بردن هر نوع مخالف خوانی سیاسی. بهره کشی ددمنشانه از نیروی کار مخالفان در صنایع جنگ افزار سازی ورشته های تجاری سود آور. گرفتن اسیران بیشتر برای کار در اردوگاه ها و بالا بردن سطح تولید ساز و برگ های جنگی. استفاده از عامل روانی برای ایجاد ترس و لرز و بازداشتن هر نوع فعالیت سیاسی در داخل و خارج. براندازی نسل گروه های نژادی و قومی.


اطلاعات نسخه الکترونیکی
  • عنوان کتاب : رازهای جنگ جهانی دوم 
  • نویسنده: گریگوری آبراموویچ دبورین
  • مترجم : کیخسرو کشاورزی
  • تعداد صفحات : 393
  • فرمت: PDF
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این کتاب ها را حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...