maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب جنگ های هفتصد ساله ایران و روم

کتاب نایاب و ارزشمند جنگ‌های هفتصدساله ایران و روم  اثری از  غلامحسین مقتدر می باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


از دیباچه کتاب:
اصول جنگ مولود فکر فرماندهان بزرگ است که رویه زندگانی و شیوه جنگی ایشان همیشه در هر دوره برای نظامیان بهترین سرمشق بوده و خواهد بود. عملیات این قهرمانان روزگار چه از لحاظ مهارت در فرماندهی و هدایت ارتشها و چه از حیث تدابیر تاکتیکی و خدعه های نظامی، پندها و اندرزهای سودمندی دربردارد که سرداران قرون بعد هم اضافه بر آنها چیزی به ما نمی آموزند. گرچه در اثر سیر تکاملی اسلحه و وسایل جنگ در شیوه های کارزار تغییراتی رخ نموده است که نمی توان منکر آنها شد، اما اصول مسلمی که این استادان فن در نبردهای خود بکار برده اند، همیشه ثابت و تغییرناپذیر است، زیرا اساس فرماندهی به روی آنها قرار دارد و بس!
“فرماندهان عهد قدیم و سردارانی که بعد از ایشان به وجود آمده اند و اصول جنگها را از پیشینیان خود دریافته اند، همواره با رعایت این اصول به کارهای درخشانی نایل شده اند. هنوز برخی اشخاص هستند که فتوحات مرا فقط به طالع من نسبت می دهند، یا شکست های مرا تنها از خطای نظرم ناشی می دانند. ولی اگر می توانستم گزارش نبردهای خود را به تفصیل بنویسم، دقت و توجه دائمی من به رعایت این اصول باعث حیرت و شگفت آنان میشد.”
(ناپلئون بناپارت)


اطلاعات نسخه الکترونیکی
  • عنوان کتاب :  کتاب جنگ های هفتصد ساله ایران و روم
  • نویسنده: غلامحسین مقتدر
  • تعداد صفخات : 210
  • فرمت:PDF
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *