maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب تاریخ نهضت آزادی‌خواهی

کتاب تاریخ نهضت آزادی‌خواهی اثری از رمضان شیرنشان می‌باشد. عمده مطالب این کتاب درباره زمینه‌‌های انقلاب مشروطه، دلایل به بار نشستن مشروطه و وقایع پس از آن می‌باشد. کتاب حاضر اسکن شده از روی یک نسخه خوانا و نفیس قدیمی، در دو جلد آماده دانلود می‌باشد. این کتاب چاپ سال ۱۳۵۶ حورشیدی است. و شامل دو جلد می باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب  را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


از پیشگفتار کتاب:
پنجاه سال خلاقیت و سازندگی در راه نجات ملتی از ورطه سقوط تاریخی و کشوری از تنگنای نابودی لحظه ها که با پنجه های خیانت مشتی متمردین داخلی و متجاوزین خارجی، تار و پود حیات آن را در تلاش و تفرقه قرار داده بود. اراده توان ایزدی نجات و بقای آن را به دست سردار وطن پرست و فداکاری قرار داد که در طی پنجاه سال حکومت خود و فرزندش، کشور به آن درجه از حیات خود صعود نمود که صیانت و سعادت آن به دورترین نقاط گیتی روشنی بخشید. قشرهای عظیم و توده های وسیع جوامع جهانی که با بهره گیری از الگوی سازندگی رهبر اندیشمند آن یکی پس از دیگری از بندهای جهل و مرگ و نابودی نجات بخشید ما را بر آن داشت تا با انتشار فشرده تاریخ نهضت آزادیخواهی در ایران که حاصل ده سال تحقیق و تفحص در اسباب و علل پیدایش این نهضت عظیم شد.
مطالعه این کتاب روشنگر آن است که ملت ایران در دورانی به قیام مقدس آزادیخواهی دست زد که تمام عوامل سقوط و بدبختی در یک قدمی آن قرار گرفته بود و در لحظات احتضار سیاست دست و پا میزد. و با آن همه دشواری ها در طی نیم قرن چه راه خلاقه ای را طی نموده است…

اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *