maktabbookir@gmail.com

دانلود کتاب تاریخ شاهنشاهی رضاشاه پهلوی

کتاب قدیمی تاریخ شاهنشاهی رضاشاه پهلوی اثری  از عبدلله امیرطهماسب می باشد.هم اکنون این کتاب ارزشمند و نایاب را می توانید بصورت رایگان از  مکتب بوک دانلود کنید.


معرفی کتاب تاریخ شاهنشاهی رضاشاه پهلوی

این کتاب در اصل یکی از اسناد تاریخی محسوب می‌شود. کتاب در همان سال‌های نخستین بر تخت نشستن رضاشاه پهلوی نوشته شده است. یعنی درست اندکی پس از تغییر رژیم در ایران و انتقال قدرت از قاجاریه به پهلوی که با تصویب مجلس شورای ملی به انجام رسید. از همین‌روی این کتاب برای پژوهشگران تاریخ در شمار یک منبع دست‌اول مطالعاتی محسوب می‌گردد.

این کتاب دربردارنده‌ی دستورات رسمی، مواد و لایحه‌های مهمی که مجلس شورای ملی در آغاز سلطنت رضاشاه تصویب کرد، تلگراف‌های ارسال شده رسمی و حکومتی در باب موضوعات مختلف روز، اقدامات اصلاحی سیاسی و دستورالعمل‌های عمرانی و بسیاری از موارد دیگر است.

این کتاب نیز همچون تمام کتاب‌های موجود در این پایگاه، توسط کاربران مکتب بوک ارسال شده است. کتاب ظاهرا اسکن‌شده از روی نسخه‌ای قدیمی مربوط به همان‌سال‌ها باید باشد. کیفیت کتاب خیلی بالا نیست و این به‌دلیل عمر دراز این برگ‌هاست و طبیعتا آثار به‌جای‌مانده از یک‌قرن پیش، نمی‌تواند کیفیتی بهتر از این داشته باشد. با این‌حال متن کتاب قابل خواندن است.

اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می دانید درخواست حذف ارسال کنید! | درخواست حذف
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید! | گزارش مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *